מכללת כישורים-קישורים - כוחה של תודעה ביצירת שינוי בחיים
  

         כוחה של תודעה ביצירת שינוי בחיים

 
 
   
סדנא: כוחה של תודעה ביצירת שינוי בחייםמנחה : אביאל אברמוביץ - מאמן אישי לשינוי תודעתי ,אביאל מאמן של מנהלים בכירים בדרגת מנכ"לים,ראשי ערים ,שימש כיו"ר לשכת המאמנים וסגן ראש עיריית הוד השרון,כיום תלמיד ומתרגל לבודהיזם ,מרצה קבוע במכללת כישורים ,תלמידיו מעידים עליו שהוא מרתק ורוצים לשמוע עוד ועוד מהחומרים המיוחדים שהוא חולק עם מאזיניו .
 


 
 
הם אתם מנצלים את הפוטנציאל הטמון בכם ?
כמה מהפוטנציאל הטמון בכם בא לידי ביטוי ?
האם אתם משתמשים במלוא הכישורים והכישרונות שלכם ?
לתודעה חלק משמעותי ביצירת החיים אותם אנו רוצים ליצור לעצמנו, במיגון  רחב ואינסופי של תחומים: עבודה, קריירה, מצב כלכלי, לימודים, יחסים בינאישיים ועוד.
התודעה הינה החלק המשלים לכל ההיבטים הפיזיים של חיינו, אליהם אנו רגילים להתייחס, ועליהם, כמעט לחלוטין, אנו רגילים, מותנים ומחונכים להסתמך.
 
אז מה הבעיה שלנו ?
 ניצול מזערי של הפוטנציאל הענק הטמון בתודעה ליצירת חיים הרבה יותר מרתקים ומוצלחים.

אז מה אנחנו מציעים ?

ללמד אתכם לתכנת מחדש את התודעה כדי שתוכלו לנצל 100 % של התודעה לעשות שינוי בגדול של היכולת שלכם: להתוודע לכשרונות ,לכישורים וליכולות האינסופיות שלכם ולפרוץ את תקרת הזכוכית של התודעה.
מה מלמדים בסדנא ?

לומדים את הפרדוקס: לעומת דברים אחרים, אותם אנו צריכים לרכוש, התודעה כבר מובנית בתוכנו מיום הולדנו, פשוט לא הודיעו לנו שהיא קיימת. כל זה למרות שאנו חשופים אליה בכל דקה ודקה.

לומדים  טוב יותר לנצל את ההזדמנות:  יש רק להתוודע לתודעה, להכיר את יכולותיה ולתרגל את אופן השימוש בה. זוהי מאין הכרות עם חלקים נוספים בנו, שלא יעלה על הדעת לא להשתמש בהם ליצירת אושר ושפע בחיינו.

 איך עושים זאת ?
בסדנאות  אנחנו מציגים, מתאמנים ומסבירים בגובה העיניים  אודות העולם המופלא של התודעה, מקומה בחיינו והדרכים הבסיסיות כיצד היא פועלת עבורנו.
מתי נפגשים ?היכן ?
הסדנא ראשונה תיפתח במכללת כישורים-קישורים בדצמבר 2015 והיא מיועדת לאנשים שרוצים לשבור את תקרת הזכוכית ולשנות את התודעה שלהם כדי להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות בחיים .
מועדי המפגשים

3 מפגשים של 5 שעות .

 
וכמה זה עולה?
790 ₪ בלבד .

למה כל כך זול ?
יש לזה סיבות רוחניות .אנחנו בוחרים את הלקוחות שלנו והם בוחרים בנו .
לא מאמינים –הירשמו כבר עכשיו ותתחילו להבין את כוחה של תודעה .
 
טופס הרשמה
 
     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com
מכללת כישורים-קישורים - Coaching, הנחיה, קורסים לארגונים, התפתחות אישית והעצמה, העצמה נשית, פיתוח מנהלים, ייעוץ ופיתוח ארגוני ואסטרטגי.
קואצ'ינג   |  קורס אימון אישיאימון אישי לזוגיות | מנחי קבוצות | פיתוח ארגוני | מכללת כישורים-קישורים , רוטשילד 12  מזכרת בתיה 
 

 
Design SEO
by  Ibdesign Studio NYC