מכללת כישורים-קישורים - סמינר בצפון יוון - נזירות מול נהנתנות
  

         סמינר בצפון יוון - נזירות מול נהנתנות

 
 
   
הסמינר בצפון יוון
נהנתנות מול נזירות :הרחבה מול צמצום


דווקא בחורף עם בוא השלגים  ,האווירה הסתווית למסע של פנימה והחוצה בצל המנזרים התלויים במטאורה בהרי יוון   .השנה החלטנו לבחון את המושג של נזירות מול נהנתנות בדרך החוויה האישית .
האם אתם   נהנתנים או נזירים ?
-נהנתנים שואפים ליהנות מהחיים כאן ועכשיו בנוסח " נאכל ונשתה כי מחר נמות" ואילו נזירים מתנזרים מהבלי  העולם הזה תמורת הנאות בעולם הבא .

-נהנתנים מוכנים לסכן את  העתיד על מזבח ההווה  ואילו נזירים מקריבים את ההווה תמורת העתיד .
האם אתם  שואפים להתרחב או להצטמצם ? 
בשאיפה להדוניזם –נהנתנות יש רצון להתרחבות  ואילו בנזירות יש רצון לצמצום .זה ההבדל בין התפיסה המערבית המחנכת אותנו להצלחה חומרית לבין התפיסה המזרחית הקוראת  לצמצום החומר לטובת הרוח .
מה משמעות המילה התרחבות עבורכם  ? מה משמעות המילה צמצום עבורכם  ?
בשאלות אלו ואחרות נעסוק בסמינר מיוחד שמיועד לאנשים מיוחדים .
הסמינר הראשון יתקיים ביוון במהלך חודש דצמבר בהשתתפות כל צוות המנחים המרכזי בכישורים ואליו יוזמנו רק מספר מצומצם של לקוחות נבחרים .
הסמינר השני יתקיים במהלך חודש פברואר 2015.
4 ימים מלאים , 3 לילות.

משובים וסיכום המשתתפים בסמינר -
מיכל- פתחים ורגשות- צמצום והרחבה, אני מרגישה שקיבלתי המון וגם בזכות האנשים. אצלי זה בא לידי ביטוי ברגש.

ציפי- החוויה של המנזרים התלויים היתה מאוד חזקה. המראה, השקט בערפילי הבוקר מול הטבע העצום היה מאוד מרגש וגם הבוקר הים המפכפך, החוויה של הביחד. תודה על החוויה המשותפת.

עפרה- יש תוכן ויש תהליך, יש את התוכן של הטבע ויש את הקבוצה. אחד העצים את השני. גם אני במהלך הטיול יכולתי להתחבר כל פעם למשהו אחר, מזינה וניזונה. הטבע העצום, כל תהליך בינאישי שקרה פה. המנזרים התלויים היו עוצמתיים, "הביחד" היה עוצמתי, קבוצה מאוד הטרוגנית, משהו מאוד חם. 

אורנה- שמחה מאתגרת אותנו. הנה היה חלום לשמחה והוא הפך למציאות. אפשר לעשות זאת לכל קבוצה, אפשר להפוך כל קבוצה מציאות. היה כיף לעשות פסק זמן ולבוא לכאן.

אורית- הטיול איפשר לי להוסיף לעצמי עוד רבדים, חוויה אינטנסיבית והחוטים שנרקמו בין האנשים. יצר משהו אינטנסיבי, יש משהו מאוד אינטנסיבי בהבעת רגשות –

שי- זה לא מובן מאליו בשבילי לנהל שיחות אישיות עם אנשים שונים. אבל פה נוצרה סיטואציה שאיפשרה לי לשוחח עם כל אחד מהקבוצה. כך אני לומד, אני לומד דרך הנקבוביות של העור שלי. אני מנחה בכישורים מגיל 27 והיום אני בגיל 39. אני מרגיש שבכישורים מגדלים ומטפחים אותי, זה מקום שבו אחרים עושים את זה עבורי, מטפחים אותי.

אורנה- אני רוצה להודות למליאה על החוויה המאתגרת. יש חיבור בין הנוף של הטבע לנוף האנשוי. מי שמצמיח רוצה גם שיצמיחו אותו. כל אחד נתן חוויית עומק. לפגוש כל אחד ברמה האנושית.

נעמי- אני לא יודעת אם אני מרחמת על זה שצריך לעבור הרבה בחיים וגם מקנאה על מה שיש לכם לעבור.

לאה- במכללה למדתי שזה בסדר לבכות, ועכשיו גם הבנתי שיש לי עוד עבודה לעשות בעניין, קיבלתי מתנה ענקית ביום שנכנסתי לכישוריםיש במקום המון אהבה ושמחה שתורמת לכל כך הרבה אנשים, זהו סוג של שליחות לטובת מטרה חשובה של להיות במקום של שמחה.

ספיר- הגעתי למסע בתקופה תזזיתית בחיי, פגשתי קבוצה מדהימה של אנשים שעזרו לי לעבור 4 ימים טובים בחיי.

נעמי- כשקיבלתי את המייל, מיד הסכמתי, אבל אחר כך התלבטתי כי אני לא מכירה היטב את כולם. היה מאוד קצר אבל כייף. פגשתי אנשים של וואוו, מרגישה כל כך משפחתי ומלכד, עד כדי כך שלא דיברתי עם הבית כמעט בכלל, כי היה לי פה בית ומשפחה. השיחות, הצחוקים בכל הרמות. היו פה דברים מדהימים. 


 
     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com
מכללת כישורים-קישורים - Coaching, הנחיה, קורסים לארגונים, התפתחות אישית והעצמה, העצמה נשית, פיתוח מנהלים, ייעוץ ופיתוח ארגוני ואסטרטגי.
קואצ'ינג   |  קורס אימון אישיאימון אישי לזוגיות | מנחי קבוצות | פיתוח ארגוני | מכללת כישורים-קישורים , רוטשילד 12  מזכרת בתיה 
 

 
Design SEO
by  Ibdesign Studio NYC