מכללת כישורים-קישורים - אימון לבעלי תפקידים באירגונים
  

         אימון לבעלי תפקידים באירגונים

 
 
   


תכנית אימון (קואוצ'ינג) לארגונים
 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת בוטיק בעלת מוניטין וניסיון של למעלה מ20 שנים ,השמה דגש על פיתוח תכניות הדרכה לארגונים בהתאם לצרכי הלקוח. אצלנו אין מוצרי מדף.

כל תכנית נבנית מחדש בהתאם למטרות של הארגון ובהתאם לחזון והתוצאות שהוא שואף אליהם .

אנו שמים דגש על למידה איכותית בקבוצות קטנות ואיכותיות באווירה נעימה ,במקום אסתטי ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר .
כולנו יודעים שארגונים השואפים לפיתוח ההון האנושי שלהם צריכים להשקיע בהדרכה איכותית לעובדים .הדרכה טובה היא תגמול נפלא לעובד וגם מביאה תוצאות לשיפור הארגון .

העברנו את התוכנית הזו בעשרות ארגונים בישראל ובחברות הגדולות במשק : תעשיה אוירית,אלתא
כימקלים לישראל ,משרד הכלכלה ,משרד האוצר ,ביטוח לאומי ,רשות השידור ,משרד רוה"מ,המשרד לקליטת עליה ועוד ועוד .אפשר לקרוא עדויות והמלצות של הלקוחות הללו באתר .

מנהלי/ות  הדרכה יקרים /ות ,
האם אתם רוצים לתת לעובדים שלכם כלים מעשיים שיאפשרו להם לפעול טוב יותר בסביבת העבודה ולהביא תוצאות טובות יותר ?

האם אתם מאמינים שהדרכה איכותית, חדשנית ויצירתית תורמת לאפקטיביות של הארגון   ?

האם יש לכם רצון ,להתוודע לתוכנית המיוחדת שלנו להכשרת עובדים כמאמנים    ?

אם אתם רוצים בתכנית שתעביר את העובדים שלכם  תהליך של שינוי והעצמה אישית ובהמשך גם לאפשר להם להיות מאמנים ומנטורים לעובדים האחרים ולייצר תרבות ארגונית מקדמת שתשפר את התקשורת הפנים ארגונית   –התכנית הזאת עשויה להתאים לכם .
המומחיות שלנו היא בהכשרת מאמנים ומנחים  .יש לנו ניסיון של למעלה מעשרים שנה  בהכשרת מאמנים וקבלות עשיה בשטח –עשרים אלף איש למדו והשתלמו אצלנו .

ניהול אקדמי ופיתוח התכנית  :  שמחה לוין ,מנכ"לית כישורים-קישורים ,בוגרת תואר שני בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה העברית ,פרס דיקן ,מהמומחיות המובילות בארץ לפיתוח מנהלים ,להכשרת יועצים, מנחים ומאמנים ,בעלת ניסיון רב בייעוץ אסטרטגי לארגונים בסקטור הציבורי והעסקי .
מחברת הספרים :"להפוך חלום למציאות " ופוליטיקה זה כן בשבילי " ,מפתחת מודלים לאימון –המודל הספיראלי ,ולהכשרת מנהיגות –מודל כוכב וכן מפתחת תכנית נ.מ.ש עבור שדולת הנשים בישראל שהוצגה באו"ם .
 
מנחה מרכזית בתכנית : עפרה בן-יוסף ,מנחה בכירה בכישורים ,מאמנת ומנחת קבוצות,
מנחים נוספים בתכנית מהצוות המרכזי של כישורים-קישורים :רז שרבליס ,ציפי נוביק ,אורית אטיאס
שי צפיר אביאל אברמוביץ (ראו פירוט אודות צוות כישורים )

מטרות התוכנית :
1.להכשיר בעלי תפקידים שונים בארגון להתמודדות עם  לשינוי  תוך מתן דגש על הפרקטיקה
2.להקנות כלים יישומים ומיומנויות מעשיות הנדרשות לכל עובד בכל תפקיד בו הוא נמצא על מנת להבין תהליכי שינוי והתחדשות בארגון
מסגרת הלימודים
מסגרת השעות נקבעת על ידי הארגון .התוכנית כוללת  תרגול ואימון בליווי מנחים -מאמנים. שיטת הלימוד שלנו היא ייחודית ומבוססת על לימוד במליאה של כל הקבוצה ובין מפגש למפגש תרגול בקבוצות קטנות הקרויות אצלנו-חממות בעזרת מנחה -מאמן מטעמנו ,מה שמבטיח תרגול ופרקטיקה של החומר הנלמד .

תכני הקורס:
הקורס נותן כלים מעשיים לאימון אישי וקבוצתי של אנשים בתהליכי שינוי מקצועי בחיים בהיבטים השונים .
סמסטר ראשון : "יושבים על כיסא המתאמן " :בסמסטר הראשון המשתתפים עוברים את תהליך האימון האישי לשינוי על עצמם .אנחנו בכישורים מאמינים שרק מי שעובר על עצמו את תהליך האימון לשינוי יכול בהמשך לאמן אחרים לשינוי .אנו מלמדים  את המודל הספיראלי לשינוי כך שכל משתתפ/ת בודק/ת את חוקי החיים על עצמו/ה  :לומדים את חוקי החיים השונים שמהווים מפתח להבנת אנשים בתהליך של שינוי למשל :חוק חיים פענוח הצופן האנושי ,חוק חיים השעורים יחזרו על עצמם שוב ושוב ,חוק חיים האחריות על חיינו ,יש כוח לסליחה ועוד .
סמסטר שני: " עוברים  לכיסא המאמן " :בסמסטר זה למודים כל פעם כלי חדש ויצירתי שעוזר לנו לאמן אחרים להגיע לתוצאות פורצות דרך ויוצאות מגדר הרגיל .הפעם הלומדים מתבקשים לאמן עמיתים ולהשתמש בכלים שונים הנלמדים בקורס .למשל : איך להישמר מערפדי אנרגיה ? שימוש בכלים יצירתיים לאימון ,מודלים לאבחון אנשים לפי טיפוסי האלים והאלות ,קלפים-להפוך חלום למציאות ,ערכת אמונות אור וצל ,מיומנויות באימון קבוצות והתמודדות עם התנגדויות ועוד ועוד .
מה אומרים בוגרי הקורס שלנו ? –ראו המלצות של ארגונים .
 
 
 
 
 
 
 
     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com