מכללת כישורים-קישורים - האם אתם יודעים לאן אתם הולכים השנה ?
  

         האם אתם יודעים לאן אתם הולכים השנה ?

 
 
   
ינואר 2014 הסתיים .

החודש הראשון של שנת 2014 (ושל שארית חיינו ) מאחורינו ורגע לפני שאנחנו עוברים לחודש השני של השנה החדשה כדאי שתעצרו רגע ,קחו פסק זמן קצר ותשאלו את עצמכם : האם אתם בטוחים  שאתם יודעים  לאן אתם הולכים השנה ?

אם אתם לא יודעים לאן אתם הולכים ,אז בכל דרך שתלכו תגיעו .השאלה אם תגיעו למקום שאתם רוצים להגיע אליו ,באמת. מקום שיעשה אתכם למאושרים יותר .
 
לדעת לאן אנחנו הולכים פירושו לקחת אחריות על הבחירה שלנו , לקחת מחויבות על החיים שלנו ועל התוצאות שאליהם אנחנו מגיעים .אני מאמינה שלכל אחד ואחת מאתנו יש תכלית ויש ייעוד הקשור בכישרון האישי שלנו .על מנת שתוכלו להגשים את תכלית החיים שלכם עליכם להחליט לבחור בשביל זה או אחר בחיים.אך,על מנת שתוכלו לבחור בשביל שיוביל אתכם לייעוד שלכם עליכם לדעת לפני הכול –מהו אותו ייעוד ? מהי תכלית החיים שלכם ? לאן עליכם לצעוד ? מהי המטרה ?

מה יעשה אתכם מאושרים ?

קחו לדוגמא טיול שעשיתם לחו"ל –כמה מאמץ השקעתם בתכנון הטיול ? האם התלבטתם לאן לנסוע  עם מי לנסוע? מתי לנסוע ? שוטטתם באינטרנט ? התייעצתם עם מומחים ? תכננתם את המסלול ? חסכתם כסף עבור הטיול ? וכל זה בשביל טיול של שבועות ספורים בלבד .
והנה לטיול של החיים שלכם או יותר נכון לומר למסע של החיים שלכם ,לא רק שאינכם מתכננים אלא שאינכם יודעים בכלל לאן אתם הולכים ? מה התכלית ? מה המטרה ? מהם התוצאות שאליהם אתם רוצים להגיע ? עם מי אתם רוצים לצעוד בדרך ? ולאן אתם בכלל מתכוונים להגיע ? באיזה מסלול לבחור ? ואיך תרגישו כשתגשימו את עצמכם ?

בעשרים השנים האחרונות  אני מנחה ,כותבת ומפתחת תכניות הדרכה,ומכשירה אנשים לעשות שינוי בחיים שלהם בדרך האימון ,ובעיקר מלמדת אותם את שפת השינוי .מאז 1995 ,הגיעו אלי אלפי אנשים שלא ידעו מה הייעוד שלהם ? מהי תכלית החיים שלהם ? וכיצד לצעוד בדרך אל המטרה שתביא אותם להגשמת החלום שלהם .

הנה סיפור אחד מיני רבים שהתרחש לאחרונה במסגרת קורס האימון שלנו הקרוי מנחה –מאמנ/ת  :

אלעד בן 37 הגיע אלינו  בפרשת דרכים ,שחוק  ועייף ,הוא הרגיש שאינינו מממש את עצמו בעבודה וזה גם השפיע על הזוגיות שלו ועל יחסיו עם הסביבה .הוא הגיע לקורס האימון על מנת לברר ולהגדיר לעצמו מחדש לאן הוא הולך ? מה תכלית החיים שלו ? האם כסף ועסקים הם שם המשחק עבורו או שמא עליו לחפש משהו אחר בעקבות התהליך שעבר בקורס האימון שלנו ובזכות התמיכה החזקה של החממה שלו –המשתתפים האחרים בקורס ובעזרת המנחים והמאמן של הקבוצה שלו ,הוא יודע היום בדיוק לאן הוא רוצה להגיע .לאחרונה פתח עסק חדש וגם התנדב לעמותה למען ילדי שוליים –שני דברים שמאז ומעולם היו החלום שלו .אלעד מרגיש שהגיע הביתה . אין ספק שחייו עלו על מסלול חדש.

זה רק סיפור קטן אחד מתוך אלפי סיפורי הצלחה של אנשים שהגיעו לפריצות דרך משמעותיות ביותר בחיים שלהם בעקבות קורסי האימון שלנו .אנשים שנישאו מחדש לאחר שנואשו מלמצוא בן זוג /בת זוג ,אנשים שחשבו שימשיכו להתנהל בעייפות ,מידי יום בשלושים שנים הבאות לאותה עבודה שוחקת ומשעממת ,אנשים שהיו במצב מתמיד של הישרדות כלכלית ושלאחר הקורס הפכו את החלומות שלהם למציאות ובהמשך הם גם עוזרים לאנשים אחרים להפוך את החלומות שלהם למציאות .חלקם ,אלו שרצו בכך ,הפכו למאמנים אבל רובם ככולם הרוויחו את החיים שלהם מחדש .
הם למדו את הדרך "להפוך חלום למציאות ".

אז קחו לכם פסק זמן לשאלות אימון ובדקו עד כמה אתם זקוקים לשינוי ? עד כמה אתם יודעים לאן אתם הולכים השנה ?

תוכלו להיעזר בנו ולהגיע לשיחת אימון ללא התחייבות עם אחת המאמנות הבכירות של המכללה כדי לבדוק אם הקורס שלנו לאימון עשוי להתאים לכם  ולעזור לכם להגדיר מחדש לאן אתם רוצים להגיע השנה ?
 

     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com
מכללת כישורים-קישורים - Coaching, הנחיה, קורסים לארגונים, התפתחות אישית והעצמה, העצמה נשית, פיתוח מנהלים, ייעוץ ופיתוח ארגוני ואסטרטגי.
קואצ'ינג   |  קורס אימון אישיאימון אישי לזוגיות | מנחי קבוצות | פיתוח ארגוני | מכללת כישורים-קישורים , רוטשילד 12  מזכרת בתיה