מכללת כישורים-קישורים - החזרת נשים לשוק העבודה
  

         החזרת נשים לשוק העבודה

 
 
   

יפים להחזרת נשים למעגל העבודה

מאת: שמחה לוין
מאמנים למציאת עבודה פוטרת מהעבודה?
מאמנים לחזרה לשוק העבודה המצב הכלכלי בבית קשה והחלטת להיכנס לשוק העבודה?
מאמנים לחזרה לעבודה הילדים גדלו ואת רוצה לחזור לעבוד?
מאמנים למציאת עבודה מאתגרת נמאס לך ממקום העבודה הנוכחי ואת מחפשת אתגר חדש?

 


 


בכל אחד מהמקרים הבאים את נדרשת להכין תכנית פעולה שתעזור לך להשיג עבודה טובה, מספקת ומכניסה.
לחפש עבודה זו עבודה בפני עצמה ובשוק עבודה משברי כמו בימים אלו זו עבודה הדורשת השקעה גדולה יותר. ככל שתביני יותר את חוקי המשחק הבלתי פורמאליים של שוק העבודה בעולם כלכלי משתנה כך תגדילי את הסיכויים שלך למצוא עבודה. 


10 הכללים לחיפוש עבודה בשוק עבודה משברי:


מאמנים לאופטימיות אימון אישי לאופטימיות - כולנו רוצים שיאהבו אותנו ולא יידחו אותנו

זה מרכיב יסודי בצופן הרגשי שלנו כבני אדם ואת קרוב לודאי אינך שונה.חיפוש עבודה הוא אתגר אינסופי לצורך שלנו בשייכות ואהבה ולפחד שלנו מדחייה.כדי לא ליפול קרבן להרגשת פחד מדחייה עלינו להתאמן על חשיבה חיובית והעצמה נשית, ובשום אופן לא ליפול למרה שחורה ולהרגשת קורבנות כשלא חוזרים אלינו ממקומות אליהם פנינו לקבלת עבודה או כאשר שולחים אלינו מכתב לקוני המודיע לנו על דחייה. 

מאמנים ליזמות ופרואקטיביות אימון אישי ליזמות ופרואקטיביות - אמרנו כבר שלחפש עבודה זו עבודה בפני עצמה:

וזו עבודה במשרה מלאה ולא חלקית. כדאי שתהיה לך תוכנית עבודה לחיפוש עבודה .בשלב ראשון כדאי שתכתבי לעצמך –מה המטרה שלך ?:איזה עבודה את מחפשת :היכן ? איזה מקצועות מתאימים לך ? באילו עיסוקים את מנוסה ? מה המשכורת שאת רוצה?.כדאי גם שתכתבי לעצמך מהם הקווים האדומים –עבודות שבשום אופן את לא מוכנה לעשות ותנאי שכר שעליהם לא תוותרי.ועכשו אחרי שברור לך מה את רוצה כדאי לך לכתוב את כל הפעולות שאת יכולה לעשות כדי למצוא את העבודה שמתאימה לך. ליד כל פעולה צייני את לוח הזמנים –מתי בדיוק את מתכוונת לענות על מודעות ? באיזו שעה ובאיזה יום? מתי בכוונתך לפנות לאדם זה או אחר ? מתי בדעתך לשפצר את קורות החיים שלך וכיו"ב. 

מאמנים לרישות וקשרים מאמנים לרישות וקשרים:

כולנו יודעות ש"עם קשרים לא צריך פרוטקציה". נכון זה לא הוגן ואפילו מרגיז. אז מה? ממתי החיים חייבים להיות צודקים? היי חכמה ולא צודקת, את יודעת לעבוד לפי חוקי הרשת - את הרי משתמשת ברישות חברתי כדי למצוא חנויות, מסעדות, רופאים טובים וחוגי פנאי. כך שלמעשה את מכירה את התפיסה של רישות, אז הגיעה הזמן שתשתמשי בזאת כדי לקדם את עצמך.תוציאי את המפשט "לא נעים" מהלקסיקון שלך ופני לכמה שיותר אנשים. איך עושים זאת?
ציירי עיגול קטן וכתבי בתוכו "אני". ציירי מסביב לעיגול שלך עוד עיגולים הולכים ומתרחבים. רשמי את אלו שאת במגע קרוב איתם במעגלים הקרוב ים למעגל שלך ואת הרחוקים במעגלים הרחוקים משלך. קחי בחשבון את הקריטריון לפיו צריכים אלו להיות אנשים שיכולים לעזור לך לפתוח דלת למקום העבודה הבא שלך. זו יכולה להיות השכנה שלך או נותן שירותים כלשהו. עכשו הגיע הזמן לפנות אליהם ולבקש מהם שיסיעו בידך להגיע לראיון עבודה. זכרי המטרה הראשונה היא להשיג כמה שיותר ראיונות עבודה. תופתעי לראות שאנשים ברובם אוהבים לעזור וישמחו לסייע בידך. 


מאמנים לכתיבת קורות חייםאימון אישי לכתיבת קורות חיים

כמי שקיבלה אינספור קורות חיים לידיה אני חייבת להודות שרק מעט האנשים שיודעים לכתוב את קורות החיים שלהם כהלכה. יש כמה כללי יסוד בכתיבת קורות חיים והראשון שבהם הוא שיש להתאים את קורות החיים לדרישות הספציפיות של כל משרה אליה את פונה. לא נכון לשלוח את אותם קורות חיים למשרה של רכזת כוח אדם ומזכירה רפואית (לדוגמא). יש להבליט ולהדגיש דברים שונים לפי סוג המשרה המוצעת.
כמו כן חייבים לשלוט בכללי היסוד של כתיבת קורות חיים כגון - לכתוב מהווה לעבר, להבליע "חורים שחורים" אם היו כאלו ברצף התעסוקתי שלך, להוסיף תמונה טובה ומחויכת. וכן - לא תמיד כדאי לכתוב מצב משפחתי וגיל. 


מאמנים לקראת ריאיון עבודהמאמנים ומלמדים מה לעשות או לא לעשות בראיון העבודה

יש כמה כללי יסוד בלתי כתובים בראיון עבודה. כאלו שיוצרים בין המראיינת/ת למרואיינת כימיה או דחייה.
אלו הם כללים שנוגעים לצורת הישיבה, ללחיצת היד, לאופן הדיבור, ליכולת ההקשבה, למבט ולשפת הגוף בכללותה ובעיקר לרמת האנרגיה שלך. יש למשל כמה דברים שחשוב מאוד לאמץ - הראשון שבהם הוא לזכור שהמטרה שלך היא לשכנע את המראיינ/ת שאת עונה לצרכים של המעסיק ולכן חשוב לגלות בקיאות בסוג המשרה, לשדר התלהבות וכמובן שאסור בשום מצב להשמיץ את המעביד הקודם. והכי חשוב לעשות חזרה גנראלית לפני הראיון. 


מאמנים לחשוב מחוץ לקופסהאימון אישי לחשיבה מחוץ לקופסה

קיבעון מחשבתי הוא אחד המכשולים הגדולים שלנו בדרך להשגת עבודה. זה שהיית קודם מנהלת כוח אדם או מזכירה או מורה אינו אומר בהכרח שזה התפקיד שאת מחפשת גם הפעם. את אינך התפקיד - את סך הכול הכישורים שלך. לדוגמא יכול להיות שהיית מזכירה אבל יש לך כושר ארגוני וחברתי מצוין שעושה אותך מועמדת ראויה לתפקידים של שיווק, ארגון אירועים, הפקות וכיו"ב. חשוב שתכיני את חלון הראוה המקצועי שלך ותעני על שאלות כגון: מה הם לדעתך ולדעת מכרייך הם הדברים שאת מיטיבה ביותר לעשות? כיצד מגוון העיסוקים היום יומיים שלך מביאים לידי ביטוי את כישורייך ויכולותייך? אילו מיומנויות חדשות רכשת בשנה האחרונה?
כיצד את מבלה את זמנך הפנוי לרבות תחביבים, תחומי עניין ופעולות התנדבותיות? התשובה לשאלה המסתתרת מאחורי כל השאלות הללו היא - מה מוצלח בך? והתשובה היא זאת שתעזור לך להצליח בהשגת עבודה.
 

מאמנים איך לצאת ממשבריםאימון אישי להפיכת המשבר להזדמנות

אין טוב ורע אמיתיים יש רק פרשנות טובה או רעה של המציאות. אז סביר להניח שאם פיטרו אותך מהעבודה הפרשנות האוטומטית שלך ושל הסביבה היא שזה אירוע לא נעים. אבל אולי אפשר גם להתייחס לזאת כהזדמנות, במיוחד אם תמיד היה לך חלום לעשות משהו אחר ממה שעשית עד כה ולא העזת להגשים את החלום שלך. אז למרות הקושי זה הזמן להתחבר לחלום שלך. אז אם חלמת לעבוד עם ילדים-אולי זה הזמן להקים משפחתון או אולי חלמת לעסוק בעיצוב וזה הזמן ללמוד עיצוב ולהשתלב ב"סטילינג ", ואולי בכלל תמיד רצית להיות שפיית - אז זה הזמן להתחבר לחברת קייטרינג ולנסות את כוחך בבישול מקצועי. יהיה החלום שלך אשר יהיה זכרי שחלומות מייצרים התלהבות, אנרגיה, נחישות, רצון - כל אותם מאפיינים החיוניים כל כך להצלחה בעבודה ומסבירים למה אנשים מסוימים מצליחים בעולם העבודה גם בתקופות קשות בעוד שאחרים נשארים מובטלים. 

מאמנים לביטחון עצמי גבוהאימון אישי לביטחון עצמי ולהעצמה נשית

כולנו יודעות שביטחון עצמי הוא המפתח למציאת עבודה, לשמירת אופטימיות וליכולת לשדר הצלחה. מעבידים רוצים אנשים שמשדרים בגלוי ובסמוי הצלחה. אף אחד לא רוצה עובדים לוזרים או קורבנות. קרוב לודאי שגם את לא רוצה להפוך לקורבן של עצמך. אז מה הדרך הטובה עבורך לשמור על הביטחון העצמי? אני בטוחה שיש לך את התשובה והיא טמונה בפסיכולוגיה שלנו כנשים. אנו הנשים המצאנו את מוסד "החברות הטובות" והוא עוזר לנו במעברי החיים. אבל גם בין החברות הטובות שלנו יש תמיד כאלו שהן אופטימיות וחיוביות ויש שליליות ופסימיות. זה הזמן להתחבר רק לחברות שיכולות לעזור לנו לשמור על אופטימיות ולהתרחק מערפדיות אנרגיה ומאנשים מרעילים. כדאי אפילו שתיצרי לעצמך קבוצת תמיכה שתזכיר לך כמה את נהדרת ואיזה יכולות וכישורים נפלאים גילת בעבר בהתמודדות עם משברים. היכולת לנחמה עצמית ולעידוד עצמי היא מרכיב יסודי בשמירה על הביטחון העצמי שלך. 

מאמנים לצבירת מידעאימון אישי לאיסוף מידע על שוק העבודה

את בטח יודעת שמידע זה כוח. ככל שתדעי יותר תוכלי למצוא עבודה מהר יותר. שם המשחק הוא לדעת על כמה שיותר עבודות עוד לפני שאחרים הגיעו אליהם. לשם כך יש לשאוף למצב שבו את מעודכנת על הנעשה וזאת באמצעות האינטרנט, העיתונים ומקורבים. העולם המכוון יצר אפשרויות בלתי רגילות, למדי את הנושא מהמומחים
אל תהססי להסתייע בילדים - הם מומחים לגלישה ברשת וחפשי אתרים של חיפוש עבודה, בקשי מכל מכרייך לעדכן אותך על כל משרה או סיכוי למשרה ושלחי כמה שיותר פניות וקורות חיים. 


מאמנים אותך להפסיק לדאוגאימון אישי להפסיק לדאוג ולהגיד "לא" למועדון הדאגנים הבינלאומי

מועדון הדאגנות הבינלאומי פתח את שעריו למיליוני אנשים בעולם. קשה שלא לדאוג לנוכח הידיעות המדאיגות בתקשורת שמספרות לנו עד כמה המצב קשה. זכרי כלכלה זו קודם כל פסיכולוגיה של המונים ופאניקה לא עוזרת. אז אם התקשורת יוצרת אצלך חרדה ומרעילה אותך - פשוט תפסיקי לקרוא עיתונים, לשמוע חדשות או להאזין לרדיו. את לא חייבת להרעיל את עצמך מרצון וזה גם לא יעזור לתחושת השליטה שלך בעולם.
זכרי מועדון הדאגנות הבינלאומי יסתדר גם בלעדייך. 

 

מי שרוצה ללמוד יותר לעומק איך לחזור למעגל העבודה מוזמנת לקורס של מכללת כישורים. מלאי את הפרטים בחלק העליון של העמוד. 
     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com