מכללת כישורים-קישורים - התועלת שבכישלון
  

         התועלת שבכישלון

 
 
   
התועלת שבכישלון
מאת: אברהם אלון

הכישלון הוא בן לוויה מתמיד של כל חיינו ופעולותינו. כל מי שעושה ופועל מובטח לו שבשלב כלשהו יחווה את חווית הכישלון. מרביתינו פוחדים מן הכישלון ובמקביל מאמנים את עצמנו כדי להימנע ממנו אנו נוטים גם שלא להסתכן בפעולות או במטלות שנראות כאילו אינן יכולות לתרום להתפתחות האישית שלנו, ועלולות להביא אותנו אל סף הכישלון או לכישלון ממש.  

אנו חיים גם בחברה הסוגדת למה שקרוי "ווינרים", כינוי השמור לאותם (יחידי סגולה?) שלכאורה לא נכשלו מעולם או שהצליחו לגלגל בעוד מועד את סיבת כישלונם על זולתם (רובם מאמנים את עצמם כל חייהם לזה)

עד כדי כך הרחיקו הדברים לכת, שמרביתינו (מדעת ושלא מדעת) בונים מראש "פתחי מילוט" דרכם נוכל לנוס במקרה של כישלון או לפחות נוכל להצדיק את נסיבותיו ולזכות ב"הקלה בעונש" השמור לנכשלים. 

חייבים בכל זאת להודות שמחיר הכישלון הוא כבד ולא נעים. לעיתים הוא מחיר תדמיתי, נפשי, לפעמים כלכלי ולא פעם יוקרתי או מעמדי. יש מקרים שבהם יש לנו "שותפי מחיר הכישלון" והם בני המשפחה שלנו או עמיתים לעבודה. 

נשאלת השאלה האם טמונה בכישלון גם תועלת כלשהי? האם במבחני עלות / תועלת יש מה להניח גם על כף הזכות? או שמא המחיר הכבד שולם לחינם? 
     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com