מכללת כישורים-קישורים - לימודי נשים ומגדר
  

         לימודי נשים ומגדר

 
 
   

לימודי נשים - העצמה אישית לנשים 


אנחנו מומחים למגדר. מזה למעלה משני עשורים אנחנו מיעצים ,מנחים ומלמדים את הנשים המובילות את תחום ההדרכות לנשים בכל משרדי הממשלה וחברות ממשלתיות.מכללת כישורים-קישורים נחשבת למכללה מספר אחת בנושא לש הדרכות לנשים על בסיס תאוריה ומעשי בלמודי מגדר.אלפי הלקוחות שלנו לאורך כל שנות פעילותינו יעידו שמכללת כישורים-קישורים הוא מקום מעצים ומקדם נשים. תוכניות הדרכה בתחומי מגדר, קידום והעצמת נשים

מכון כישורים-קישורים נחשב למרכז המוביל בארץ בנושא תוכניות הדרכה וייעוץ ארגוני ואסטרטגי לארגונים בנושאים הקשורים למגדר, קידום נשים ושויון הזדמנויות בין גברים ונשים.

צוות המנחים, היועצים והמרצים של מרכז כישורים-קישורים רובו ככולו מתמחה בלימודי מגדר, חוקר את התחום ומוביל את הפעילות לשויון הזדמנויות במישורים שונים של חזית העשייה:במישור הפרלמנטרי, בחקיקה, בפעילות ציבורית, משפטית, חברתית ואידיאולוגית.

העלאת מודעות חדשה לנשים
ההכרה ההולכת וגוברת במושג "מגדר" בהקשר לנשים כקבוצה גדולה ונבדלת בעלת איפיונים וצרכים משלה איפשרה לנו בכישורים-קישורים ליצור תוכניות הדרכה המכוונות למניגות והעצמה נשית.
לימודי מגדר - תהליך הלימוד
ניתן להצביע על שלושה מימדים עיקריים בתוכניות לימודי נשים ומגדר:

- מודעות
הכרות עם הפסיכולוגיה של האישה תוך כדי יצירת חוויה התנסותית אישית וקבוצתית.

- ידע
הרחבת הידע בלימודי מגדר ובכל הקשור בהבנת הארגונים בהם נשים עובדות ופועלות.

- מיומנויות
פיתוח אחריות אישית לקידום עצמי תוך הקניית המיומנויות הנדרשות להתקדמות בחיים: בעבודה, בפעילות ציבורית, במערכות חברתיות, ביחסים בינאישיים, ברישות וכיו"ב.

סוגי תוכניות לימוד והדרכה
במרכז כישורים-קישורים השכלנו לפתח ולנהל מודלים שונים של תוכניות הדרכה לנשים:

המודל הבסיסי: פיתוח עוצמה אישית
תוכנית זו מיועדת בד"כ לנשים בדרגים נמוכים בארגון ו/או לנשים בציבור הרחב שהן בעלות רמות מודעות וידע מועטים בכל הנוגע לפסיכולוגיה של האישה והרוצות להרחיב את רמות המודעות שלהן בנושא.

המודל השני: קידום נשים לעמדות השפעה וקבלת החלטות
מיועד לנשים בארגונים או בציבור הרחב שרוצות ללמוד לפרוץ את תיקרת הזכוכית במישורים השונים של חייהן.

המודל השלישי: מנהיגות נשים מובילה שינוי
מיועד לנשים בתפקידי מפתח בארגונים, בחברות ו/או בקהילה המבקשות לטפח, לשכלל ולשפר את כישורי המנהיגות שלהן ולהוביל שינויים מערכתיים.

המודל הרביעי: אימון אישי לשינוי - קואוצ'ינג ואימון מגדרי
קורס אימון אישי לשינוי מיועד לנשים בעמדות בכירות בארגונים ובחברות פרטיות ו/או לנשים בתפקידים נבחרים ו/או לנשים שהתנסו בחוויות של הצלחה בהובלת שינויים בתחומי חיים שונים והמעונינות לשמש מאמנות (מנטוריות ) לנשים אחרות ולתרום להן מידיעותיהן ומניסיונן.

המודל החמישי: נשים וגברים במציאות משתנה
מיועד לנשים וגברים שעברו כל אחד לחוד או ביחד תהליכים של מודעות עצמית והכרה חברתית בחשיבות הנושא של שויון הזדמנויות והמעונינים בהרחבת שיתוף הפעולה בין גברים ונשים מתוך ראיה אישית וחברתית תועלתנית.

ראו גם בקטגוריה אומנות ההגשמה העסקית לנשות עסקים

לימודי מגדר - שיטות הלימוד:
שיטות הלמידה שלנו מותאמות לסגנונות הלמידה הדיפראנציילים של נשים וגברים. הניסיון שלנו מוכיח שנשים לומדות טוב יותר על ידי יצירת חוויה התנסותית בקבוצה תומכת
מתוך מכתבה של צביה בן חמו, בתקופת כהונתה כממונה על הרווחה במשרד האוצר, על תוכניות ההדרכה לקידום נשים:
"שמחה היקרה,הכרתי אותך בהיותי משתתפת בקורס ממונות על מעמד האישה מטעם נציבות שירות המדינה, והתרשמתי מאוד מהמקצועיות ומהידע הרב שלך.
הכרות זו הביאה אותנו לעבודה משותפת אשר הכשירה מספר רב של נשים ממשרדנו בקורסים שונים מכל הרמות, החל מקורס "מנהיגות נשים" לדרג הבכיר, דרך קורס "קידום נשים לעמדות השפעה" לדרג הביניים, ועד לקורס "פיתוח עוצמה אישית" לנשים בדרג הנמוך. כל קורס היה הצלחה גדולה הן מבחינת התכנים והן מבחינת הארגון".
מתוך מכתבה של רחלי לוי, מנהלת משאבי אנוש במועצה אזורית מטה בנימין:
"איך מוצאים את ההבדל שבין לקחת ולקבל עוד תלמד לתת לתת" (חמוטל בן זאב)
"בשם עובדות המועצה ובשם המועצה האזורית מטה בנימין אני מבקשת להודות לך על חווית ההשתלמות שמכללת כישורים העניקה לעובדות שלי. בתום תקופת ההשתלמות העשירה קיבלתי עובדות שלמדו לקחת לקבל ולתת".
 
יכולנו להמשיך ולתאר עוד את התוצאות המדהימות שאנשים מגיעים אליהם בעקבות הקורסים שלנו אבל אנחנו מעדיפים לענות לכל לקוח/ה באופן אישי, להתאים לך את הקורס המתאים ולענות לכל שאלותיך.
שלח לנו את שאלתך ומספר הטלפון שלך ואנחנו נחזור אליך עם תשובה מפורטת ו עשו את הצעד הראשון – צרו קשר או מלאו פרטים, וקבלו מידע נוסף על קורס לימודי מגדר.
מלאו פרטים או התקשרו 086996861
וקבלו מידע נוסף על קורס לימודי מגדר:
גם נשמח לתת לך פגישת אימון ואבחון ללא התחייבות:
פעילויות מרכז כישורים ושמחה לוין בתחומי נשים ומגדר:

  • שמחה לוין שימשה יועצת אסטרטגית של כל מנהלות הרשות למעמד האישה במשרד ראש הממשלה (המשמשות יועצות לרוה"מ בנושא קידום נשים ברמה הלאומית)
  • מכללת כישורים זכה 3 פעמים במכרז להכשרת הממונות למעמד האישה בכל משרדי הממשלה –קורס בהיקף של 390 שעות.
  • יעצה לשדולת הנשים בישראל בפיתוח תוכניות מובילות כגון- נ.מ.ש-נערות מובילות שינוי אשר מועבר כעת במרבית בתי הספר בארץ.
  • צוות המנחות של כישורים הכשיר את המחזורים הראשונים של הממונות על מעמד האישה בכל משרדי הממשלה וכן את היועצות למעמד האישה בכל הרשויות המקומיות.
  • מאות קורסים לקידום, העצמה ומנהיגות נשים בוצעו על ידנו במרבית משרדי הממשלה, ברשויות מקומיות מקרית שמונה בצפון ועד דימונה שבדרום.
  • אנו מלווים הקמת מועצות נשים בכל הישובים בארץ.
     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com
מכללת כישורים-קישורים - Coaching, הנחיה, קורסים לארגונים, התפתחות אישית והעצמה, העצמה נשית, פיתוח מנהלים, ייעוץ ופיתוח ארגוני ואסטרטגי.
קואצ'ינג   |  קורס אימון אישיאימון אישי לזוגיות | מנחי קבוצות | פיתוח ארגוני | מכללת כישורים-קישורים , רוטשילד 12  מזכרת בתיה