מכללת כישורים-קישורים - מוכנים היכון צא!
  

         מוכנים היכון צא!

 
 
   
מוכנים, היכון, צא! - על רייקי, הריון, לידה ואנרגיה מולדת
מאת: נמרוד קדם


פעם, הרבה לפני שנולדנו, לא היינו קיימים בגוף פיזי. לא היינו קיימים בכלל... אני לא מדבר על נצחיות הנשמה או התודעה, אלא רק על הגוף הפיזי.

על פי חוק שימור האנרגיה של ניוטון, אנרגיה לא יכולה להיעלם ולא יכולה להופיע יש מאין. אם כך, במהלך יצירתנו, מרגע ההפריה ועד לידתנו, הושקעה בנו מידה רבה מאוד של אנרגיה. יצירה של יצור חי במשקל ממוצע של 3300 גר' דורשת לא מעט אנרגיה. הסינים מכנים אנרגיה זו בשם צ'י מולד.

מהו מקורה של אנרגיה זו שסייעה ביצירתנו? ובכן, חלק חשוב ממנה מגיע מאיחוד של תא זרע עם תא הביצית ומשילוב האנרגיות שכל אחד מהם מביא איתו. רמת אנרגיה זו תלויה בעצם בהורים שלנו ואיך הם התנהגו לפני רגע ההפריה. האם הם היו שיכורים לאחר מסיבת ראש השנה (צ'י לא איכותי במיוחד) או רגועים לאחר סוף שבוע בצימר בגליל (צ'י איכותי למדי). האם עישנו באותה תקופה? האם אכלו מזון בריא? - כל אלו משפיעים.

במהלך ההיריון, מרגע ההפריה ועד למועד הלידה, האחראית הכמעט עיקרית לאנרגיה שלנו היא אמא. יש חשיבות רבה לאורח חייה של האם במהלך ההיריון - איכות המזון, הסביבה, רעלים המוכנסים לגוף בצורת קפאין, ניקוטין, אלכוהול ואפילו חומרי הדברה, אנטיביוטיקה וצבעי מאכל למיניהם. שמירה על אורח חיים בריא של האם יאפשר אספקת צ'י איכותי יותר לעובר.

אנרגיה נוספת שמסייעת לעובר היא אנרגיה רוחנית כדוגמת רייקי. במידה והאם נחנכה לאנרגיית הרייקי, מן הסתם המערכת האנרגטית שלה מאוזנת יותר וכך העובר גדל בסביבה איכותית יותר מבחינה אנרגטית. זאת ועוד, אם שנחנכה לאנרגיית הרייקי יכולה להעביר לעוברה אנרגיה פשוט על ידי הנחת הידיים על הבטן. כל אלו מספקים נתוני פתיחה טובים יותר למירוץ החיים עבור ילדינו.

עם הלידה נקבעת כמות האנרגיה המולדת שלנו ומרגע זה היא מתחילה להתבזבז. אבל הצרחן הקטן עדיין ממשיך לצרוך אנרגיה (וגם להפיק לא מעט...). על מנת שתינוק יגדל להיות אדם בריא ומאוזן, עלינו לספק לו איזון בחייו ובסביבתו. תזונתו של תינוק, בעיקר בתקופת חייו הראשונה, תקבע אף היא את איכות החיים שלו בעתיד. המזון הטוב ביותר עבור תינוק הוא המזון הטבעי, זה שעליו גדלו תינוקות במשך אלפי שנים - חלב אם! גם כאן יש חשיבות לאיכות החלב ולאנרגיה שהוא מספק לתינוק. גם כאן יש חשיבות רבה לאורח החיים של האם. יש לזכור שכל דבר שאוכלת האם - אוכל גם התינוק.

מקור נוסף של אנרגיה עבור תינוק הוא אנרגיה רוחנית, אותה הוא מקבל בצורה של מגע, חיבוק וליטוף. ניתן לשפר את הרמה האנרגטית של אלו על ידי הוספת אנרגיית רייקי. במידה והאם (ומומלץ גם לאב) נחנכה לרייקי, היא יכולה להעביר אנרגיית רייקי לתינוקה פשוט על ידי חיבוקו.

סביבתו של התינוק משפיעה אף היא על הרמה האנרגטית שלו וכדאי שתינוק יגדל בסביבה רגועה, מאוזנת וטעונה באנרגיה חיובית. את זאת ניתן להשיג באמצעות שימוש בשיטה סינית עתיקה הידועה בשם פנג שואי. שיטה זו מאפשרת שליטה באנרגיה הסביבתית ואיזון שלה, בדיוק כמו איזון זרימת אנרגיה בגוף באמצעות רייקי.

מעטים הם ההורים המאפשרים לילדם לקבל את המירב על מנת לחיות חיים בריאים ומאוזנים יותר. אנחנו חיים במירוץ מטורף של מזון מלאכותי, חור הולך וגדל באוזון, עולם שהולך ומתחמם, אויר שמזמן הפסיק להיות צלול כיין, אפילו בהרים.

אם יש משהו שאנחנו יכולים לשפר עבור ילדינו, מה מונע מאיתנו לעשות זאת - עצלנות? מחוייבות? אחריות?

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, תינוק נולד בישראל בכל 213 שניות. יכול להיות שאחד מהם בדיוק עכשיו... מוכנים, היכון, צא!  
     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com