מכללת כישורים-קישורים - רוצה להתחבר לכוכב המזל שלך?
  

         רוצה להתחבר לכוכב המזל שלך?

 
 
   
מכתב אישי משמחה לוין
רוצה להתחבר לכוכב המזל שלך ב- 2014 ?
אם כך כדאי לכם לקרוא  עד הסוף .....
מאת שמחה לוין ,מנכ"לית מכללת כישורים ,מהמומחיות המובילות בארץ לפיתוח תכניות והכשרת מנהיגות ,יועצים,מאמנים ומנחים ,מחברת הספר "להפוך חלום למציאות ".
בוקר טוב ,
השכמתי ב 3  לפנות בוקר לכתוב לך ,אחרי יום של טיסה ארוכה מתאילנד ,בעיקר בגלל שרציתי לשתף אותך   בתובנות חשובות שהעירו אותי ושיש לי עבורך לכבוד השנה החדשה.
רגע  לפני שאני משתפת אותך במחשבות שלי ,כמה שאלות לי אליך  :
איך הייתה שנת 2013 עבורך ?
האם הנך שמח/ה להשאיר את השנה הזאת מאחור ? האם את/ה מסיימ/ת את השנה  באדישות ? בצער ? בגאווה ? האם הייתה זו שנת המזל שלך ? האם השארת מאחור את הקשיים ? האם עשית משהו יוצא דופן השנה ? האם התעשרת ? או אולי מצאת את שותפך האידאלי לחיים ? או אולי עלית על רעיון מדהים לעסק חדש ורווחי  ? או שאולי עשית השנה את טיול חייך ? או שהתקדמת לתפקיד חדש ? או אולי הגשמת חלום ? פרצת את תקרת הזכוכית ? הצלחת מעל ומעבר למשוער ?  הצלחת לתרגל  אורח חיים בריא ?
אולי השנה : הבנת סוף סוף מה את/ה  רוצה מהחיים שלך ?
אני כותבת לך  היום כדי לוודא (שמה שלא היה בשנת 2013 ) יהיה בשנת 2014 –ושתתחבר/י סוף, סוף לכוכב המזל שלך .
האם הפכתי להיות מגדת עתידות ? כזאת שקוראת במזלות ? בכוכבים ?
אז זהו-שלא .אני לא קוראת בכוכבים אבל אני בהחלט רואה את עצמי כבת מזל ואני גם רואה את עצמי כאישיות מקדמת –כזו שייעודה ותפקידה בחיים הוא לעזור  לך  להתחבר למזל .כי
מזל=ניצול הזדמנויות
כך שבפתח השנה החדשה אני רוצה לוודא שגם את/ה יודע/ת  לנצל הזדמנויות ושאינך  מחמיצ/ה את אחת ההזדמנויות הגדולות של השנה הבאה.
רק עד 15 לדצמבר 2013 אפשר עדין לעלות על רכבת המזל ולהצטרף לנבחרת הכוכבים  שלנו בפרויקט עתודת הדורות הבאים של כישורים-קישורים .
בטח שמעת מאתנו על הפרויקט ,אבל אולי לא התעמקת ,ובינתיים אנחנו שכבר התחלנו יכולים לספר לך הרבה יותר על ההזדמנות היוצאת דופן הזו להיות כוכב ולהתחבר למזל.
באם את/ה  מעוניינ/ת לקבל פרטים נוספים ממני כל מה שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים וכבר לקבל גם מתנה ראשונה ממני לשנה החדשה –מפתח הקסם שלך לשנה החדשה במייל :
 
החל מה 15/12 תוכלי להצטרף  לנבחרת הכוכבים ,נבחרת  של אנשים איכותיים –קבוצה קטנה של אנשים שמחויבים להצלחה שלהם ורוצים להיות כוכבים ולפרוץ את תקרת הזכוכית שלהם .אותה תקרה שקופה ובלתי נראית שלא מאפשרת להם להגיע לתוצאות יוצאות מגדר הרגיל ולהפוך לכוכבים .
למי שיצטרף לתכנית החדשה שלי (אחרי ראיון אישי איתי )  ב2014 מובטח לקבל ליווי והדרכה אישית לחיים לכל אורך השנה ממני ומהמנחות הבכירות בכישורים .מדובר בליווי צמוד –כזה שיכריח אתכם לחשוב כמו כוכב להרגיש כמו כוכב ולהצליח כמו כוכב .אנחנו נפגשים עם משתתפי התכנית וגם מלווים אותם בדרכים שונות  האישיות ושלהם בחממה שלהם .אנחנו מדריכים אנשים להיות כוכבים ולהתחבר לכוכב המזל שלהם .גם את יכולה להתקשר עכשיו 08-6991161 ולדבר איתי .
מדובר בתכנית חדשה שפיתחתי והנקראת –מודל כוכב והיא מבוססת על הניסיון המצטבר שלי ועל הידע הבינלאומי שרכשתי בלהיות בת מזל, כוכבת ,כזו שמנצלת הזדמנויות כל הזמן ,כזו שמקדמת אנשים, מבינה באנשים ,ומבינה בהתנהגות אנושית במעגלים הפרטיים והעסקיים וגם הציבוריים .
תראו בשביל להגיד על עצמי כל כך הרבה דברים טובים ,הייתי צריכה לעבור דרך ארוכה .
למי שהכיר אותי כנערה וכאישה צעירה ולמי שפוגש אותי היום קשה להאמין שמדובר באותה אישה .
הפער הוא בלתי נתפס .
גם אני כמוך לא תמיד הרגשתי כוכבת .היו תקופות שבהם נחבאתי אל הכלים ,חששתי מלדבר על עצמי יותר מידי ,חששתי שזה לא ראוי לשווק את עצמי ובכלל הייתי ביישנית גדולה ולפני כל פניה לבכירים ונבחרים וזרים חשבתי: זה לא נעים לפנות אליו...מה יקרה אם הוא יסרב לי ....וכיו"ב.
הפחד מדחייה וגם מכישלון הוא פחד גדול ולקח לי זמן לצבור ביטחון ולהיות כוכבת ואפילו להגיד כאן לראשונה ,ש"אני כוכב ".
איך אמר נלסון מנדלה –זה לא החושך שמפחיד אותנו אלא זה האור שבתוכנו שמפחיד אותנו .
יחד עם זאת זה נכון לומר שתמיד הייתי כוכבת –נולדתי עם   כוכב בראש ובלב שידע לזהות הזדמנויות ולהתחבר לאנשים, מצבים ואירועים שהביאו לי "מזל" ובמשך הזמן למדתי להביא את הכוכבות שלי לידי ביטוי .את הידע והניסיון והתובנות הללו  אני רוצה לחלוק אתך .
בבית הספר החל מהגן ועד סיום התואר השני באוניברסיטה –ידעתי שלהצטיין ולהיות כוכב –זוהי הזדמנות שלא תחזרו על עצמה ולכן השקעתי הרבה מאוד בלימודים ובהרחבת אופקים .עשיתי מעל ומעבר למצופה .....
גם בתחום החברתי  ,החל מגן הילדים ועד היום ,מאז ומתמיד רציתי להיות כוכב מאיר עבור אנשים שכן תמיד אהבתי   אנשים ,הזדהיתי עימם ובעיקר מאז ומתמיד בוער בי הצורך  לחלוק עם אנשים את התובנות ואת הכלים שיש בידי .לכן מאז שאני זוכרת את עצמי ובפרט  מגיל 10 לערך (שבו לראשונה הדרכתי בתנועת הנוער העובד ) אני מנהיגה אנשים ,אני מדריכה אותם לעשות שינוי ואני מלווה אותם במסע הכוכב שלהם.
החיים לא תמיד האירו לי פנים וידעתי די הרבה טרגדיות אישיות ,אבל בכל פעם מחדש קמתי כמו עוף החול ויצרתי לי כוכב משלי ,קודם בדמיון ואח"כ במציאות ,יצרתי במו ידי את כוכב המזל שלי.
בגיל 30 אחרי שעבדתי בחברת לובינג 5 שנים ועם 3 ילדים קטנים ובן זוג קרייריסט וללא שום עזרה משפחתית החלטתי לפתוח חברה בשם מכון כישורים שיעדה להנחות ולהדריך אנשים להתפתחות אישית ולצמיחה .מאז 20 שנים מכללת כישורים הלכה והתפתחה וצמחה להצלחה וכל הדרך אני מרגישה הכרת תודה בכל מאודי לאנשים  שמאמינים בי .זה בוער בעצמותי ומעיר אותי בלילה
זה גורם לי לנדוד בכל רחבי העולם במטרה ללמוד עוד ועוד על אנשים ועל הדרך לעזור לאנשים לחיות חיים טובים יותר  .
אם טרם עברתם את תהליך האימון שלנו ,אתם מוזמנים לקבל במתנה את קורס האימון האישי שלנו בכתב בחינם  .כל מה שעליכם לעשות הוא למלא כאן את השם והדוא"ל והקורס בכתיבה בדרך אליכם בחינם וללא כל התחייבות.  
מה מיוחד בפרויקט של העתודה לפי מודל כוכב ?
קודם כל ,בשבילך וגם בשבילי זה לא עוד קורס .זה מסע משותף של נבחרת קטנה של אנשים שקורצו מחומר של כוכבים ורוצים לרתום את המזל לטובתם .
כבר הדרכתי אלפי אנשים בקורסים שפיתחתי לאימון, להנחיה ולייעוץ בכל מיני מסגרות וצורות .
מדובר בכמות עצומה של אנשים העולה על 20,000 איש .היום אני מחפשת את בעלי הכוכב
שבפנים ..
בפרויקט העתודה אני מחפשת את מעוטי הסגולה שמוכנים ורוצים בכל מאודם להיות כוכבים. בהדרגה ,הולך ומסתבר לי שיש מעט מאוד אנשים שבאמת מוכנים לעשות הכול כדי להיות כוכבים ,לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהצליח בגדול .את האנשים הללו אני מחפשת .
האם את מחובר/ת לכוכב המזל שלך ? –אם כן אותך אני מחפשת .
התכנית של עתודת הדורות הבאים להצלחה לפי מודל כוכב מיועדת לאותה נבחרת ,לאותו קומץ קטן של אנשים שכבר היו בקורסים שלנו ועכשיו בשלים ומוכנים לעשות מעל ומעבר כדי להיות כוכבים: להרוויח בגדול ,להגשים את עצמם בגדול ,לעשות קריירה בגדול ,למצוא אהבה גדולה או להגיע לכל תוצאה גדולה אחרת שתחבר אותם למזל שלהם.
המשמעות של  הרשמה לתכנית העתודה היא קבלת מנטורינג ברמה הגבוהה ביותר : הדרכה וליווי אישיים וקבוצתיים אצלי ואצל  האנשים המצוינים שעובדים איתי באותה שיטה  בכישורים המשמעות היא לקבל כרטיס כניסה להצלחה יוצאת מגדר הרגיל .וגם מפתח זהב לכוכב חדש שיש בו ידע מעשי ,חובק עולם ועם ניסיון שקיים אצל מעט מאוד אנשים בישראל .וגם זאת יש לזכור –אותם האנשים המעטים שיש להם את הידע והניסיון הזה לא תמיד יודעים להעביר אותו הלאה , או רוצים לחלוק בו עם אתך  .וגם האמת צריכה להיאמר –לכוכבים יש נטייה להיות סוליסטים ולהישאר בודדים בצמרת .אנחנו מוכנים לצאת מההרגל שלנו ולשתף אותך ולחבר גם אותך לכוכב המזל.
בתכנית ,רשומים היום כ-30 אנשים מובחרים ,מחויבים ,אמיצים בעלי מטרות שונות שלא פוחדים להתחבר לכוכב שבתוכם ,לגלות אותו ,לפצח אותו ,כאלו שמוכנים להתחבר למזל שלהם.
זכרו –
מזל=ניצול הזדמנויות
נצלו את ההזדמנות שיש בידכם עכשיו
והתקשרו אלי באם אתם רציניים ורוצים להגיע להחלטה סופית.
אפשר גם באמצעות הדוא"ל של כישורים –ראו למטה .
או בטלפון 08-6991161,אני מבטיחה לחזור אליכם .
ולשוחח אתך אישית .
שלך שמחה לוין
מנכ"ל כישורים -קישורים
 
 
 
 
 
 
 
     
   למידע נוסף ורישום לקורס 
הכנסו פרטים מטה
 
 
 

1 סיבות ללמוד בכישורים-קישורים :
 
מכללת בוטיק 
מכללת כישורים-קישורים היא מכללת "בוטיק ". בשונה מבית חרושת בבוטיק מתאימים את הבגד ללקוח. בכישורים אנו לומדים מקרוב את הלקוח שלנו ומתאימים לו את התוכנית המתאימה .המשך
 
הרמה האקדמית  התוכניות עומדות בסטנדרטים אקדמיים הגבוהים ביותר: כל המנחים והמרצים במכללה הם בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מוכרות כמו כן יש לנו הכרה של איגודים מקצועיים המשך
 
המנחים והמרצים  צוות המנחים והמרצים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ: בעלי כריזמה,
כושר מנהיגות, מקצוענות,ידע וניסיון. בנוסף חשיפה למגוון סגנונות ההנחיה של המרצים מסיעת לכל לומד למצוא את הסגנון האישי שלו.המשך
 
המלצות של לקוחות  למעלה מ-20,000 לקוחות: אנשים פרטיים וארגונים למדו אצלנו וממליצים עלינו.
שמנו עובר מפה לאוזן כבר למעלה מ-20 שנה .המשך
                                                                                                                  חפש באתר:             
     
 
 
 

צרו קשר

מכללת כישורים-קישורים 
מזכרת בתיה, רוטשילד 12
מיקוד: 7680400
טל. 08-699116108-6991161
פקס. 08-6991160
דוא"ל info@kishurim-center.com
        
© All rights reserved   info@kishurim-center.com